Приключи ремонтът на две сгради на Столичната регионална здравна инспекция, разположени на ул. “Враня” №20 и ул. “Цар Симеон” №169А.
Сградите са обновени с цел подобряване на енергийната им ефективност. В рамките на реновацията е извършена вътрешна топлоизолация, а в централната сграда на ул. “Враня” №20 е инсталирана фотоволтаична система за собствено производство на електрическа енергия.
Тези подобрения имат за цел не само да оптимизират условията на работа и обслужването на гражданите, но и да намалят разходите за електрическа енергия и отопление.
Също така, в обновените сгради е осигурена достъпна среда за хора с увреждания.
Снимки: СРЗИ



