Двама мъже, които пострадаха след сбиване и последваща стрелба на плаж "Кабакум" край Варна, остават в тежко състояние.
След инцидента, който се случи вчера, техните състояния са стабилизирани, а направените им животоспасяващи операции ги настаниха в реанимацията на болница "Света Анна".
Инцидентът
В късния следобед на плажа е възникнал спор между 19-годишен младеж и 24-годишен мъж в заведение на Кабакум. Конфликтът бързо е прераснал в физически сблъсък.
По време на сбиването, 19-годишният младеж е наръгал своя опонент с нож, а наръганият е извадил оръжие и е стрелял по нападателя си. В момента разследването по случая продължава.



