На 26 юни, петък, гражданите в Русе няма да могат да ползват административните услуги на сектор "Пътна полиция" във връзка с възникнал технически проблем. От пресцентъра на Министерството на вътрешните работи (МВР) съобщават за неизправността, която е довела до затварянето на гишетата.
Проблемът и затварянето на гишетата
Областната дирекция на МВР - Русе посочва, че е в ход активно отстраняване на повредата в системата. До нейното възстановяване, гишетата на КАТ остават затворени за посетители и обработка на документи не се извършва.
Извинение към гражданите
От пресцентъра отправят официално извинение към гражданите, засегнати от ситуацията.
Поднасяме извинения за причиненото неудобство и благодарим за проявеното разбиране.В момента не е посочен точен час за възстановяване на нормалната работа на системата.



