Състоянието на пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"

49-годишната жена, пострадала при инцидент на АМ "Тракия", остава в тежко състояние. Тя беше транспортирана с въздушна медицинска линейка до Пловдив.

Р

Редакцията

Екипът на Sofia Wire

25 юни 2026 г. в 13:271 мин. четене0
Състоянието на пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Снимка: БНТ Новини

Системата за спешна медицинска помощ по въздуха беше задействана за 49-годишната жена, която пострада тежко при катастрофата на автомагистрала "Тракия" вчера.

Жената продължава да бъде в критично състояние след проведени операции в МБАЛ "Св. Пантелеймон" в Ямбол. Въпреки че е стабилизирана, лекарите продължават да следят жизненоважните ѝ показатели и нейното състояние остава сериозно.

След оценка, екип от реаниматори и медицински специалисти, пристигнал с въздушната линейка, реши да транспортира пациентката до УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив за специализирана помощ.

Р

За автора

Редакцията

Новини и анализи, подготвени от редакционния екип на Sofia Wire.

Още от рубриката