Днес пред Министерския съвет в София се проведе протест, организиран от недоволни граждани, на фона на нарастващо напрежение около държавния бюджет.
Демонстрацията е първата подобна акция срещу кабинета, свързван с президента Румен Радев, и беше организирана посредством социалните мрежи.
Участниците в протеста изразиха недоволство от бюджетната политика на правителството и актуалната икономическа ситуация в страната.
Снимки: Виктор Борисов.


