Днес в местността Баба Алино се е провела среща между Олег Невзоров, основател на корпорация КУБ, и екипа на компанията с множество собственици на имоти в комплекса. Информацията бе публикувана на страницата на "Форест клуб" във Фейсбук.
Според публикацията, "личното присъствие на г-н Невзоров и неговият пряк диалог с хората, които са инвестирали в този проект, потвърждават ангажираността на компанията към всеки един свой клиент и партньор. По време на срещата бяха обсъдени всички актуални обстоятелства".
Екипът на КУБ и "Форест клуб" заявява категоричната си позиция, че ще окаже пълна правна подкрепа на всеки един собственик.



