Олег Невзоров коментира след приключването на разпита си, че не чувства вина за случая, по който тече разследване. Той изрази надежда за обективна оценка от разследващите органи.
Не се чувствам виновен. Надявам се на справедливост от страна на органите на реда.
Невзоров посочи, че всички необходими документи относно случая са били предоставени на разследващите. Той добави, че в момента те преминават проверки.
Предадени са всички нужни документи. Сега тече проверката. След като свърши проверката, ще дам информация на всички вас.
Невзоров изрази увереност, че не съществува риск от евентуален арест, подчертавайки, че не е извършил никакви нередности. Той категорично отхвърли твърденията за наличие на политическа подкрепа или протекция.
Повече по темата можете да видите в предоставеното видео.



