Олег Невзоров: Очаквам обективна оценка от разследващите

След разпит, Олег Невзоров заяви, че не се чувства виновен и се надява на справедливост от органите на реда.

Р

Редакцията

Екипът на Sofia Wire

22 юни 2026 г. в 18:111 мин. четене0
Олег Невзоров: Очаквам обективна оценка от разследващите
Снимка: БНТ Новини

Олег Невзоров коментира след приключването на разпита си, че не чувства вина за случая, по който тече разследване. Той изрази надежда за обективна оценка от разследващите органи.

Не се чувствам виновен. Надявам се на справедливост от страна на органите на реда.

Невзоров посочи, че всички необходими документи относно случая са били предоставени на разследващите. Той добави, че в момента те преминават проверки.

Предадени са всички нужни документи. Сега тече проверката. След като свърши проверката, ще дам информация на всички вас.

Невзоров изрази увереност, че не съществува риск от евентуален арест, подчертавайки, че не е извършил никакви нередности. Той категорично отхвърли твърденията за наличие на политическа подкрепа или протекция.

Повече по темата можете да видите в предоставеното видео.

Р

За автора

Редакцията

Новини и анализи, подготвени от редакционния екип на Sofia Wire.

Още от рубриката