Инцидент е станал вчера в квартал 'Лозенец' в София, когато лек автомобил се е врязал в дентална клиника на ул. 'Горски пътник'.
Според информация от клиниката, няма пострадали при произшествието. Въпреки това, поради нанесените щети, клиниката ще работи на намален капацитет в следващите дни.
За инцидента съобщиха от клиниката чрез пост във Фейсбук.
Снимки: Фейсбук



