Тази седмица, в Мездра, стана трагичен инцидент, при който двама младежи загубиха живота си. Шофьорът, който е на 20 години, е управлявал автомобила, с който се е случила катастрофата. В колата с него са пътували още двама души, информираха от МВР - Враца.
Сигнал за произшествието е подаден на телефон 112 в 16:50 ч. Катастрофата е възникнала, когато младият шофьор е изгубил контрол над автомобила си и е блъснал мотопед, управляван от 17-годишен водач. На мотопеда е имало и 16-годишно момиче от село Згориград, което също е загинало на място.
Тестовете за алкохол и наркотични вещества на шофьора са отрицателни. Полицията е образувала досъдебно производство по случая.
Траур в Мездра
Община Мездра обяви тридневен траур в памет на загиналите младежи, за да почетат тяхната памет.



